More

  Pluginy Nik Collection dostępne za darmo!

  - Advertisement -

  Nik Collection to uwielbiany przez wielu profesjonalistów zestaw wtyczek umożliwiających szybką i efektowną edycję zdjęć. Od teraz pełny pakiet aż siedmiu aplikacji jest dostępny do pobrania zupełnie bezpłatnie.

  Nik Collection znakomicie współpracują z aplikacjami Adobe Photoshop, Photoshop Elements, Lightroom i Apple Aperture. To jeden z najbardziej cenionych zestawów wtyczek, pozwalających na szybką, wygodną i efektowną edycję zdjęć. Autorzy aplikacji – Nik Software – w 2012 sprzedali firmę Google’owi, który rozpoczął sprzedaż kompletu w zauważalnie niższej cenie.

  - Advertisement -

  ”Ponieważ w dalszym ciągu koncentrujemy się na długoterminowych inwestycjach i rozwiązaniach związanych z projektowaniem narzędzi do służących do edycji zdjęć na urządzeniach mobilnych, w tym Google Photos oraz Snapseed, postanowiliśmy udostępnić aplikację Nik Collection za darmo. Teraz każdy może jej używać bez żadnych opłat” – czytamy w informacji prasowej.

  [vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=js6CpXzfzZU”]

  Do tej pory koszt pakietu wynosił ok. 150 USD. Wcześniej, przed wykupem, ok. 500 USD. Osoby, które zapłaciły za Nik Collection w przeciągu ostatnich trzech miesięcy, otrzymają zwrot poniesionych kosztów. Od dziś jest on dostępny do pobrania zupełnie za darmo.

  W skład darmowego zestawu Nik Collection wchodzą:

  • Analog Efex Pro – „Nadawaj obrazom wygląd charakterystyczny dla starodawnych aparatów, klisz i soczewek”
  • Silver Efex Pro – „Opanuj sztukę robienia zdjęć w czerni i bieli, korzystając z opcji przypominających pracę w ciemni fotograficznej”
  • HDR Efex Pro – „Od naturalnego wyglądu do artystycznej formy – poznaj wszystkie możliwości techniki HDR”
  • Dfine – „Popraw jakość zdjęć dzięki redukcji szumów dostosowanej do Twojego aparatu”
  • Color Efex Pro – „Kompleksowy zestaw filtrów do korekcji kolorów, retuszu i uzyskiwania niezwykłych efektów”
  • Viveza – „Dostosuj ustawienia koloru i tonacji fragmentu zdjęcia bez konieczności stosowania skomplikowanych masek i zaznaczeń”
  • Sharpener Pro – „Wydobądź ukryte szczegóły dzięki profesjonalnemu narzędziu do wyostrzania obrazu”

  Całą powyższą kolekcję Nik Collection możecie już pobrać  ze strony www.google.com/nikcollection

  - Advertisement -

  Latest articles

  Related articles