More

  Nowości od GoPro – GoPro HERO5 Black, HERO5 Session oraz dron Karma

  - Advertisement -

  W ofercie firmy GoPro pojawiły się nowe kamery sportowe z serii Hero, oznaczone cyfrą „5”. W obu przypadkach mamy do czynienia z urządzeniami nagrywającymi wideo w 4K.

  GoPro HERO5 Black to nowy flagowy produkt w ofercie amerykańskiego producenta. Urządzenie wyposażone zostało m.in. 2-calowy dotykowy wyświetlacz, możliwość kontroli głosowej, nagrywania dźwięku w stereo, uszczelnioną obudowę (zanurzenie na głębokość do 10 metrów) oferująca do dyspozycji stabilizację obrazu , moduł GPS, a także możliwość rejestrowania filmów w standardzie 4K przy 30 kl./s. oraz zdjęć RAW (12 Mpix).

  - Advertisement -
  [vc_video link=”https://youtu.be/qgRIOcIZI1w” align=”center”]

  Kolejną nowością od GoPro jest kamera HERO5 Session. Kamerka może rejestrować filmy 4K przy 30 kl./s. oraz robić 10 Mpix zdjęcia (nie ma wsparcia dla plików RAW). Tutaj także znajdziemy m.in. funkcję sterowania głosowego, stabilizację obrazu oraz obudowę odporną na zanurzenie do głębokości 10 metrów.

  [vc_video link=”https://youtu.be/C7HcmY9g5Nk” align=”center”]

  Ostatnim nowym produktem od GoPro jest dron Karma. To niewielkie urządzenie, które powinno zmieścić się w plecaku. Dron jest kompatybilny z kamerami HERO4 i HERO5. W zestawie znajdziemy 3-osiowy gimbal oraz specjalny uchwyt, który pozwoli nam używać stabilizacji także do ujęć filmowanych z ręki. Za kontrolę drona odpowiada dedykowany pilot wyposażony w dotykowy monitor.

  W zestawie, oprócz drona KARMA, znajdziemy kontroler (radio) z wbudowanym ekranem LCD, baterię, ładowarkę, 6 sztuk śmigieł, gimbal jak i bardzo poręczne etui z funkcją walizki i plecaka w jednym.

  [vc_video link=”https://youtu.be/CjNjcrQZtd8″ align=”center”]

  Więcej informacji znajdziecie na stronie GoPro.

  - Advertisement -

  Latest articles

  Related articles