More

  Kompaktowa lampa plenerowa Godox Witstro AD600

  - Advertisement -

  Chiński producent akcesoriów Godox zaprezentował lampę Witstro o mocy 600 Ws, wyposażoną we wbudowany akumulator i system odczepianej głowicy, współpracującą z krótkimi czasami migawki.

  Lampa błyskowa Godox Witstro AD600 oferuje światło o temperaturze 5600K I pozwoli na błyskanie z maksymalną mocą 600 Ws, przy czym czas ładowania lampy nie przekroczy 2,5 sekundy. Konstrukcję wyposażono we wbudowany akumulator o mocy 8700 mAh, który umożliwi nam wykonanie około 500 błysków o pełnej mocy. Lampa współpracuje z pomiarem TTL, oferuje wsparcie dla krótkich czasów naświetlania w trybie HSS (do 1/8000 s) i może być wyzwalana bezprzewodowo z odległości 100 m za pośrednictwem transmiterów Godox X1, dostępnych w wersjach do aparatów Canon i Nikon. Uzytkowników bezlusterkowców ucieszy z pewnością fakt, że producent ma w planach także produkcję wyzwalaczy współpracujących z aparatami Sony.

  - Advertisement -
  [vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=iTPfZ7CHbYA”]

  Witstro AD600 oferuje także światło modelujące LED o mocy 10W, a w sterowaniu ustawieniami lampy pomoże duży i wygodny wyświetlacz. Lampa będzie oferowana w wersjach z mocowaniem Godox oraz Bowens, co z pewnością ucieszy wielu fotografów rozbudowujących zaplecze sprzętowe. Najciekawszą jednak funkcją flasha wydaje się być możliwość odczepienia głowicy i wyzwalania lampy poprzez specjalny adapter, co zwiększy pole manewru podczas pracę w niedostępnych miejscach i trudnych warunkach.

  [vc_images_carousel images=”2391,2390″ img_size=”600×375″]

  Całość jest też dosyć kompaktowa. Lampa mierzy jedynie 220 x 245 x 125 mm (bez dyfuzora) i waży około 2,9 kg. Wyposażono ją też w port microUSB pozwalający na aktualizację oprogramowania. Lampa pojawić ma się na rynku na początku przyszłego roku w cenie $750.

  Więcej informacji znajdziecie na stronie godox.cn.

  - Advertisement -

  Latest articles

  Related articles