Wyzwalacz lamp błyskowych Phottix Odin II

0
378

Phottix zaprezentował najnowszą wersję flagowego bezprzewodowego wyzwalacza lamp błyskowych. Model Odin II został wyposażony w wiele zaawansowanych funkcji, które z pewnością przypadną do gustu fotografom korzystającym ze sztucznego oświetlenia.

Efekt wytężonej pracy inżynierów Phottix to innowacyjny wyzwalacz, który potrafi pracować w 5 grupach, na 32 kanałach, również z funkcją DIGITAL ID. Podobnie jak jego wielokrotnie nagradzany poprzednik Odin II wyzwala radiowo (2.4 GHz) lampy i flesze na dystansie do 100m oraz pozwala na kontrolę zoomowania poszczególnych fleszy. Wszystko to z synchronizacją z krótkimi czasami naświetlania oraz w pełnym systemie TTL. Wbudowany w Odin II port USB umożliwia wgrywanie aktualizowanego firmware’u.

[vc_images_carousel images=”2316,2315,2314″ img_size=”full”]

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom profesjonalnych fotografów nowy Odin wyposażony został w laserowe wspomaganie AF oraz opcję sterowania siłą oświetlenia modelującego z poziomu wyzwalacza. Odin II jest również bardziej intuicyjny – każda z grup dostępna jest pod osobnym przyciskiem. Sterowanie ułatwia także centralnie umieszczone pokrętło regulacji.

[vc_video link=”https://youtu.be/89J_GiJ08t8″ align=”center”]

Nadajniki, jak i odbiorniki z nowej serii Phottix Odin II są już dostępne w sprzedaży do systemów Nikon i Canon. Jak zapewnia producent, w niedalekiej przyszłości ma pojawić się także wersja do Sony. Za nadajnik zapłacimy około 210 dolarów. Z kolei odbiornik kosztuje około 160 dolarów.

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.phottix.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Naciśnij enter po napisaniu czegoś
Imię FOTOMARIAN jest już zajęte spróbuj wpisać coś oryginalnego lub podaj sowoje imię