More

  Wyzwalacz lamp błyskowych Phottix Odin II

  - Advertisement -

  Phottix zaprezentował najnowszą wersję flagowego bezprzewodowego wyzwalacza lamp błyskowych. Model Odin II został wyposażony w wiele zaawansowanych funkcji, które z pewnością przypadną do gustu fotografom korzystającym ze sztucznego oświetlenia.

  Efekt wytężonej pracy inżynierów Phottix to innowacyjny wyzwalacz, który potrafi pracować w 5 grupach, na 32 kanałach, również z funkcją DIGITAL ID. Podobnie jak jego wielokrotnie nagradzany poprzednik Odin II wyzwala radiowo (2.4 GHz) lampy i flesze na dystansie do 100m oraz pozwala na kontrolę zoomowania poszczególnych fleszy. Wszystko to z synchronizacją z krótkimi czasami naświetlania oraz w pełnym systemie TTL. Wbudowany w Odin II port USB umożliwia wgrywanie aktualizowanego firmware’u.

  - Advertisement -
  [vc_images_carousel images=”2316,2315,2314″ img_size=”full”]

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom profesjonalnych fotografów nowy Odin wyposażony został w laserowe wspomaganie AF oraz opcję sterowania siłą oświetlenia modelującego z poziomu wyzwalacza. Odin II jest również bardziej intuicyjny – każda z grup dostępna jest pod osobnym przyciskiem. Sterowanie ułatwia także centralnie umieszczone pokrętło regulacji.

  [vc_video link=”https://youtu.be/89J_GiJ08t8″ align=”center”]

  Nadajniki, jak i odbiorniki z nowej serii Phottix Odin II są już dostępne w sprzedaży do systemów Nikon i Canon. Jak zapewnia producent, w niedalekiej przyszłości ma pojawić się także wersja do Sony. Za nadajnik zapłacimy około 210 dolarów. Z kolei odbiornik kosztuje około 160 dolarów.

  Więcej informacji znajdziecie na stronie www.phottix.com

  - Advertisement -

  Latest articles

  Related articles