More

  Przenośny dysk Lexar Portable SSD

  - Advertisement -

  Na rynku przenośnych dysków SSD tworzonych z myślą o zawodowcach robi się naprawdę ciekawie. Coraz więcej firm w swojej ofercie posiada podobne rozwiązania. Do tego grona dołączyła firma Lexar, która zaprezentowała linię Portable SSD o pojemności 256 lub 512 GB.

  Portable SSD to nowa pozycja w ofercie firmy Lexar, która została zaprojektowana z myślą o profesjonalistach. Kompaktowe dyski z tej serii oferują prędkość odczytu wynoszącą 450MB/s, co czyni z nich funkcjonalne urządzenia służące między innymi do szybkiego backupu zdjęć wykonanych podczas sesji plenerowych. Dyski są odporne na uszkodzenia oraz zostały wyposażone w diody LED informujące o dostępnej pojemności. Ponadto, są kompatybilne z produktami Lexar Professional Workflow, dzięki czemu użytkownicy będą w stanie zbudować efektywną stację roboczą.

  - Advertisement -

  “Zdajemy sobie sprawę, że coraz więcej zawodowców, w tym fotografów i filmowców, poszukuje rozwiązań mobilnych, które w łatwy i szybki sposób pozwolą im na przechowywanie i przenoszenie danych. Dlatego też na przeciw ich oczekiwaniom wyszliśmy z propozycją dysków Portable SSD” – powiedziała marketing menadżer w firmie Lexar, Stefii Ho.

  Dyski Portable SSD oferują dwie pojemności – 256 GB lub 512 GB. Za pierwszy zapłacimy około 120 funtów. Większy będzie kosztował ponad 200 funtów. Jak zapewnia producent, dyski trafią do sprzedaży w pierwszym kwartale 2016 roku i będą objęte dwuletnią gwarancją.

  Więcej informacji możecie dowiedzieć się na stronie lexar.com.

  - Advertisement -

  Latest articles

  Related articles