Przenośny dysk Lexar Portable SSD

0
405

Na rynku przenośnych dysków SSD tworzonych z myślą o zawodowcach robi się naprawdę ciekawie. Coraz więcej firm w swojej ofercie posiada podobne rozwiązania. Do tego grona dołączyła firma Lexar, która zaprezentowała linię Portable SSD o pojemności 256 lub 512 GB.

Portable SSD to nowa pozycja w ofercie firmy Lexar, która została zaprojektowana z myślą o profesjonalistach. Kompaktowe dyski z tej serii oferują prędkość odczytu wynoszącą 450MB/s, co czyni z nich funkcjonalne urządzenia służące między innymi do szybkiego backupu zdjęć wykonanych podczas sesji plenerowych. Dyski są odporne na uszkodzenia oraz zostały wyposażone w diody LED informujące o dostępnej pojemności. Ponadto, są kompatybilne z produktami Lexar Professional Workflow, dzięki czemu użytkownicy będą w stanie zbudować efektywną stację roboczą.

“Zdajemy sobie sprawę, że coraz więcej zawodowców, w tym fotografów i filmowców, poszukuje rozwiązań mobilnych, które w łatwy i szybki sposób pozwolą im na przechowywanie i przenoszenie danych. Dlatego też na przeciw ich oczekiwaniom wyszliśmy z propozycją dysków Portable SSD” – powiedziała marketing menadżer w firmie Lexar, Stefii Ho.

Dyski Portable SSD oferują dwie pojemności – 256 GB lub 512 GB. Za pierwszy zapłacimy około 120 funtów. Większy będzie kosztował ponad 200 funtów. Jak zapewnia producent, dyski trafią do sprzedaży w pierwszym kwartale 2016 roku i będą objęte dwuletnią gwarancją.

Więcej informacji możecie dowiedzieć się na stronie lexar.com.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Naciśnij enter po napisaniu czegoś
Imię FOTOMARIAN jest już zajęte spróbuj wpisać coś oryginalnego lub podaj sowoje imię