More

  Olloclip Studio etui stworzone dla iPhone

  - Advertisement -

  Olloclip, znany producent akcesoriów mobilnych, zaprezentował kolejne bardzo ciekawe rozwiązanie. Po nakładanych obiektywach na iPhone przyszła kolej na etui zaprojektowane z myślą o użytkownikach, którzy fotografują za pomocą najnowszej szóstej generacji smartfonów Apple.

  Olloclip Studio to bardzo ciekawie wyglądające etui stworzone z myślą o najnowszej odsłonie iPhone 6/6s i 6/6s Plus. Dzięki niemu do urządzenia będziemy w stanie przymocować funkcjonalne akcesoria, które mają sprawić, że filmowanie i fotografowanie będzie nie tylko łatwiejsze, lecz także wydajniejsze.

  - Advertisement -
  [vc_video link=”https://youtu.be/pEE2_DfKt_8″]

  Etui zostało wyposażone w specjalną szynę, na którą zamocujemy grip zwiększający wygodę w momencie wykonywania zdjęć. Poza tym, model olloclip Studio posiada doczepianą kostkę z gwintem statywu oraz zimną stopką. Jak podkreśla producent, takie rozwiązania poszerzają horyzonty związane z funkcjonalnym fotografowaniem czy też nagrywaniem materiałów wideo. Dzięki nim do smartfona doczepimy zewnętrzny mikrofon lub panel LED, który efektywnie doświetli kadr. Zaś całość będziemy w stanie przymocować do statywu. Etui ma także pozostawione miejsce na podłączenie wybranych obiektywów z serii olloclip.

  Olloclip Studio będzie dostępny w dwóch wersjach – do iPhone’a 6/6s i iPhone 6/6s Plus. Jak podkreśla producent, w sprzedaży powinien pojawić się na początku lutego 2016 roku w cenie około 90 euro.

  Więcej informacji znajdziecie na stronie www.olloclip.com.

  - Advertisement -

  Latest articles

  Related articles