Mobilny Adobe Lightroom za darmo na Androida

0
391

Jeżeli kiedykolwiek marzyliście o tym, by bezpłatnie korzystać z aplikacji Lightroom Mobile, to teraz jest to możliwe. Adobe w końcu zaprezentowało aktualizację do wersji 1.4, dzięki której możemy za darmo zainstalować i używać popularnego programu na urządzeniach pracujących na systemie Android.

Posiadacze urządzeń mobilnych z Androidem od dłuższego czasu mogli patrzeć z zazdrością na tablety i smartfony firmy Apple. Dlaczego? Ponieważ w październiku 2015 roku Adobe udostępniło na system iOS bezpłatną wersję aplikacji Lightroom Mobile. Jednak teraz popularny program służący do postprodukcji zdjęć otrzymał bardzo ważną aktualizację 1.4. Wraz z nią użytkownicy, którzy wykorzystują urządzenia z Androidem, będą mogli bezpłatnie zainstalować i używać mobilnej wersji Lightrooma – bez konieczności posiadania subskrypcji Adobe Creative Cloud.

Adobe Lightroom mobile umożliwia edycję i wywoływanie plików RAW za pomocą urządzeń mobilnych. Usługa zsynchronizowana jest z katalogiem Lightrooma na pulpicie komputera, dzięki czemu umożliwia szybką wymianę zdjęć między urządzeniami. Zmiany dokonane za pomocą aplikacji mogą być na bieżąco synchronizowane z programem zainstalowanym na komputerze. Aplikacji potrzebuje minimum 8GB wolnego miejsca na dysku i 4-rdzeniowy procesor 1.5GHz. Wersja mobilna umożliwia też obróbkę zdjęć w trybie offline.

Minimalne Wymagania Systemowe:
Procesor: Procesor Quad Core o częstotliwości 1,5 GHz i architekturze ARMv7
RAM: 1 GB
Pamięć wewnętrzna: 8 GB
Android w wersji OS: 4.1.x, lub nowszy

Zalecane wymagania systemowe:
Procesor: Procesor Quad Core o częstotliwości 2,2 GHz i wyższej architekturze ARMv7
RAM: 2 GB
Pamięć wewnętrzna: 8 GB, a przede
Android w wersji OS: 4.1.x, lub nowszy

Aplikacja Adobe Photoshop Lightroom dla systemu Android jest dostępna tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Naciśnij enter po napisaniu czegoś
Imię FOTOMARIAN jest już zajęte spróbuj wpisać coś oryginalnego lub podaj sowoje imię