More

  Mobilny Adobe Lightroom za darmo na Androida

  - Advertisement -

  Jeżeli kiedykolwiek marzyliście o tym, by bezpłatnie korzystać z aplikacji Lightroom Mobile, to teraz jest to możliwe. Adobe w końcu zaprezentowało aktualizację do wersji 1.4, dzięki której możemy za darmo zainstalować i używać popularnego programu na urządzeniach pracujących na systemie Android.

  Posiadacze urządzeń mobilnych z Androidem od dłuższego czasu mogli patrzeć z zazdrością na tablety i smartfony firmy Apple. Dlaczego? Ponieważ w październiku 2015 roku Adobe udostępniło na system iOS bezpłatną wersję aplikacji Lightroom Mobile. Jednak teraz popularny program służący do postprodukcji zdjęć otrzymał bardzo ważną aktualizację 1.4. Wraz z nią użytkownicy, którzy wykorzystują urządzenia z Androidem, będą mogli bezpłatnie zainstalować i używać mobilnej wersji Lightrooma – bez konieczności posiadania subskrypcji Adobe Creative Cloud.

  - Advertisement -

  Adobe Lightroom mobile umożliwia edycję i wywoływanie plików RAW za pomocą urządzeń mobilnych. Usługa zsynchronizowana jest z katalogiem Lightrooma na pulpicie komputera, dzięki czemu umożliwia szybką wymianę zdjęć między urządzeniami. Zmiany dokonane za pomocą aplikacji mogą być na bieżąco synchronizowane z programem zainstalowanym na komputerze. Aplikacji potrzebuje minimum 8GB wolnego miejsca na dysku i 4-rdzeniowy procesor 1.5GHz. Wersja mobilna umożliwia też obróbkę zdjęć w trybie offline.

  Minimalne Wymagania Systemowe:
  Procesor: Procesor Quad Core o częstotliwości 1,5 GHz i architekturze ARMv7
  RAM: 1 GB
  Pamięć wewnętrzna: 8 GB
  Android w wersji OS: 4.1.x, lub nowszy

  Zalecane wymagania systemowe:
  Procesor: Procesor Quad Core o częstotliwości 2,2 GHz i wyższej architekturze ARMv7
  RAM: 2 GB
  Pamięć wewnętrzna: 8 GB, a przede
  Android w wersji OS: 4.1.x, lub nowszy

  Aplikacja Adobe Photoshop Lightroom dla systemu Android jest dostępna tutaj.

  - Advertisement -

  Latest articles

  Related articles