More

  Mitoya polski dystrybutor gimbali Zhiyun

  - Advertisement -

  Firma Mitoya została nowym, polskim dystrybutorem gimbali marki Zhiyun. Wśród nich znajdziecie modele przeznaczone do stabilizowania kamer sportowych, kamer w smartfonach ale również stabilizatory do aparatów cyfrowych tzw. bezlusterkowców i lustrzanek do vDSLR.

  [vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=tPiu3CRmtyo” align=”center”]

  Zhiyun wraz z nowym dystrybutorem, Mitoya ponownie zawalczą o polskich odbiorców. Serca Klientów mają podbić trzyosiowe gimbale do smarfonów (Smooth-C, Smooth II), kamer sportowych (Evolution, Rider-M) oraz bezlusterkowców (Crane). Producent zapowiada również gimbal do lustrzanek noszący nazwę Shining. Obecnie trwają ostatnie testy przed oficjalną premierą tego modelu.

  - Advertisement -
  [vc_gallery interval=”3″ images=”2154,2155,2156,2157,2158,2159,2160″ img_size=”full”]

  Dzięki najnowszemu oprogramowaniu Zhiyun oferuje wyróżniającą wydajność w porównaniu z większością dostępnych na rynku stabilizatorów. Wszystkie gimbale wykorzystują oprogramowanie Honeycomb. Technologia honeycomb (plastra miodu) to autorska, opracowana na bazie FOC, technologia stabilizacji 3-osiowej Zhiyun. Częstotliwość pracy 4kHz oferuje precyzyje sterowanie – prawie pięciokrotnie większą dokładność i 10-krotnie krótsze czas reakcji w porównaniu z innymi stabilizatorami.

  Dostępne tryby pracy wszystkich gimbali:

  • Tryb Follow Pan: Kamera płynnie podąża za ruchem obrotu uchwytu (w kierunku prostopadłym do pionowej osi przecięcia).
  • Tryb Follow Pan-Pitch: Kamera płynnie podąża za ruchem obrotu uchwytu oraz w kierunku wychylenia góra – dół
  • Tryb blokady osi: Blokuje osie obrotu w pozycji, w której został włączony.
  • Tryb odwrócony: Pozwala na trzymanie gimbala do góry nogami, rękojeścią do góry. Ten tryb jest odwróconą wersją trybu Follow Pan.

  Gimbale Smooth-II, Rider-M oraz Crane mogą być sterowane za pomocą pilota lub z poziomu aplikacji na smartfona.

  Flagowy model Zhiyun, Crane stabilizuje obraz w trzech osiach w zakresie 360°. Crane to także pierwszy na świecie gimbal wyposażony w CCI – Camera Control Interface, pozwalający na sterowanie focusem i spustem migawki aparatu z poziomu gimbala.

  Więcej informacji na: www.mitoya.pl

  - Advertisement -

  Latest articles

  Related articles