More

  Toshiba przedstawia karty microSD EXCERIA PRO

  - Advertisement -

  Do sprzedaży w Europie trafiły nowe karty pamięci microSDHC i microSDXC marki Toshiba – z serii Exceria PRO. Karty są odporne na wodę, wstrząsy i promieniowanie rentgenowskie.

  Informacja prasowa

  - Advertisement -

  Düsseldorf, Niemcy, 10 grudnia 2015 r. – Toshiba Electronics Europe ogłosiła dostępność w Europie szybkich kart microSDHC i microSDXC przeznaczonych dla miłośników sportów ekstremalnych i podróżników do kamer i urządzeń mobilnych pracujących w trudnych warunkach. Karty microSD EXCERIA PROTM M401 są odporne na wodę, wstrząsy i promieniowanie rentgenowskie. Zakres temperatur roboczych rozciąga się od -25°C do +85°C, a przechowywane dane są bezpieczne w temperaturach od -40°C do +85°C.

  Karty microSD UHS-I pozwalają na osiąganie szybkości zapisu do 80 MB/s i szybkości odczytu do 95 MB/s[1], dzięki czemu są idealne do szybkiego rejestrowania fotografii i filmów. Obsługa klasy szybkości UHS 3 (U3)[2] zapewnia zdolność do rejestrowania i odtwarzania w zachwycającej rozdzielczości wideo 4K.

  Karty dostępne w pojemnościach 16 GB[3], 32 GB i 64 GB są sprzedawane w komplecie z adapterem SD, który pozwala na wykorzystanie w najszerszym spektrum zastosowań.

  Do karty dołączana jest także licencja na pakiet oprogramowania do odzyskiwania danych, które zostały usunięte z karty. Oprogramowanie obsługuje wiele języków i systemów operacyjnych. Dzięki 5-letniej standardowej gwarancji ograniczonej można być spokojnym, używając kart SD do rejestracji i zachowywania cennych wspomnień.

  - Advertisement -

   

  Przypisy:

  1. Szybkości odczytu i zapisu mogą się różnić w zależności od urządzenia odczytującego lub zapisującego, a także typu odczytywanych i zapisywanych plików.
  2. Certyfikacja klasy szybkości UHS 3 gwarantuje szybkość zapisu min. 30 MB/s podczas rejestrowania wideo przez interfejs UHS-I i UHS-II. Certyfikacja klasy szybkości 10 gwarantuje szybkość zapisu min. 10 MB/s przy rejestrowaniu wideo przez standardowy interfejs SD.
  3. Jeden gigabajt (1 GB) oznacza 109 = 1 000 000 000 bajtów przy zapisie z podstawą 10. Komputerowy system operacyjny raportuje pojemność pamięci za pomocą potęg liczby 2 przy definicji 1 GB = 230 = 1 073 741 824 bajty, przez co wskazywana pojemność jest niższa. Dostępna pojemność pamięci (włącznie z przykładami różnych plików multimedialnych) będzie się różnić w zależności od wielkości plików, formatowania, ustawień, oprogramowania i systemu operacyjnego oraz innych czynników.

  Więcej informacji znajdziecie na stronie Toshiba.

  - Advertisement -

  Latest articles

  Related articles