Toshiba przedstawia karty microSD EXCERIA PRO

0
297

Do sprzedaży w Europie trafiły nowe karty pamięci microSDHC i microSDXC marki Toshiba – z serii Exceria PRO. Karty są odporne na wodę, wstrząsy i promieniowanie rentgenowskie.

Informacja prasowa

Düsseldorf, Niemcy, 10 grudnia 2015 r. – Toshiba Electronics Europe ogłosiła dostępność w Europie szybkich kart microSDHC i microSDXC przeznaczonych dla miłośników sportów ekstremalnych i podróżników do kamer i urządzeń mobilnych pracujących w trudnych warunkach. Karty microSD EXCERIA PROTM M401 są odporne na wodę, wstrząsy i promieniowanie rentgenowskie. Zakres temperatur roboczych rozciąga się od -25°C do +85°C, a przechowywane dane są bezpieczne w temperaturach od -40°C do +85°C.

Karty microSD UHS-I pozwalają na osiąganie szybkości zapisu do 80 MB/s i szybkości odczytu do 95 MB/s[1], dzięki czemu są idealne do szybkiego rejestrowania fotografii i filmów. Obsługa klasy szybkości UHS 3 (U3)[2] zapewnia zdolność do rejestrowania i odtwarzania w zachwycającej rozdzielczości wideo 4K.

Karty dostępne w pojemnościach 16 GB[3], 32 GB i 64 GB są sprzedawane w komplecie z adapterem SD, który pozwala na wykorzystanie w najszerszym spektrum zastosowań.

Do karty dołączana jest także licencja na pakiet oprogramowania do odzyskiwania danych, które zostały usunięte z karty. Oprogramowanie obsługuje wiele języków i systemów operacyjnych. Dzięki 5-letniej standardowej gwarancji ograniczonej można być spokojnym, używając kart SD do rejestracji i zachowywania cennych wspomnień.

 

Przypisy:

1. Szybkości odczytu i zapisu mogą się różnić w zależności od urządzenia odczytującego lub zapisującego, a także typu odczytywanych i zapisywanych plików.
2. Certyfikacja klasy szybkości UHS 3 gwarantuje szybkość zapisu min. 30 MB/s podczas rejestrowania wideo przez interfejs UHS-I i UHS-II. Certyfikacja klasy szybkości 10 gwarantuje szybkość zapisu min. 10 MB/s przy rejestrowaniu wideo przez standardowy interfejs SD.
3. Jeden gigabajt (1 GB) oznacza 109 = 1 000 000 000 bajtów przy zapisie z podstawą 10. Komputerowy system operacyjny raportuje pojemność pamięci za pomocą potęg liczby 2 przy definicji 1 GB = 230 = 1 073 741 824 bajty, przez co wskazywana pojemność jest niższa. Dostępna pojemność pamięci (włącznie z przykładami różnych plików multimedialnych) będzie się różnić w zależności od wielkości plików, formatowania, ustawień, oprogramowania i systemu operacyjnego oraz innych czynników.

Więcej informacji znajdziecie na stronie Toshiba.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Naciśnij enter po napisaniu czegoś
Imię FOTOMARIAN jest już zajęte spróbuj wpisać coś oryginalnego lub podaj sowoje imię