More

  Elinchrom FIVE.

  - Advertisement -

  Elinchrom FIVE to nowa lampa monolight o mocy 500 Ws z 450 błyskami o pełnej mocy na jednym ładowaniu. Elinchrom FIVE z aktywnym ładowaniem pozwala pracować w studiu, jednocześnie aktywnie ładując baterię, dzięki czemu zawsze jesteś gotowy na kolejną przygodę. Odłącz i pracuj w terenie z maksymalnie 450 błyskami o pełnej mocy. Model FIVE jest wyposażony w światło modelujące, które działa w trybie ciągłym i pozwala na dłuższe fotografowanie, z krótszym czasem ładowania i bez konieczności zwalniania.

  PIĘĆ z aktywnym ładowaniem pozwala pracować w studio podczas aktywnego ładowania baterii, dzięki czemu zawsze jesteś gotowy na kolejną przygodę.

  - Advertisement -

  Odłącz i pracuj na miejscu za pomocą maksymalnie 450 lamp błyskowych o pełnej mocy. FIVE ma ciągłe światło modelowania i pozwala fotografować dłużej, z szybszym czasem recyklingu i bez konieczności zwalniania.

  Twój wybór lekkich kształtowników – FIVE, z mocowaniem modyfikatora Elinchrom, jest natywnie kompatybilny z akcesoriami Elinchrom. Dodatkowo wygodny uchwyt sprawia, że regulacja oświetlenia jest bezproblemowa.

  Znajoma twarz – Podobny interfejs jak Elinchrom ELC 152/500, szybkie menu Elinchrom zapewnia, że nigdy nie przegapisz szansy na uchwycenie chwili.

  Moc do dłuższego strzelania – Odłączany akumulator litowo-jonowy o dużej pojemności z 450 błyskami o pełnej mocy na jednym ładowaniu, FIVE zapewnia dużą moc na miejscu.

  - Advertisement -

  USB-C / Active Charge – Dzięki aktywnemu ładowaniu FIVE można podłączyć do dowolnego źródła zasilania USB-C i kontynuować fotografowanie podczas ładowania niezależnie od poziomu mocy baterii, utrzymując przepływ pracy bez przerwy.

  Optymalne rozprzestrzenianie światła / Nieukrywana lampa błyskowa – Kształtowanie światła jest sercem każdego wspaniałego obrazu, który tworzysz. Zaprojektowany wokół nieukrytej lampy błyskowej dla optymalnego rozprzestrzeniania światła, FIVE zapewnia piękną jakość światła, z której słynie Elinchrom.

  Lampa modelująca LED Bicolor 26W – Regulowana temperatura barwowa od 2700K do 6500K i moc wyjściowa 4000 lumenów z CRI 91-94.

  Elinchrom FIVE to studyjna lampa błyskowa, z którą każdy fotograf chciałby dorosnąć. Jest potężny, przenośny i wiesz, że gdziekolwiek zabiorą Cię następne przygody, będziesz gotowy.

  To światło ma stać się kręgosłupem twojego zestawu oświetleniowego. Sprawy stają się naprawdę ekscytujące dla obecnych użytkowników Elinchrom ze względu na jego zdolność do komunikowania się i kontrolowania innych świateł Elinchrom za pośrednictwem aplikacji i oprogramowania Elinchrom.

  Elinchrom PIĘĆ kluczowych cech

  Aktywne ładowanie – Podłącz PIĘĆ do źródła zasilania i kontynuuj fotografowanie podczas ładowania niezależnie od poziomu mocy baterii.

  Odłączany akumulator litowo-jonowy o dużej pojemności – Umożliwia do 450 lamp błyskowych o pełnej mocy na jednym ładowaniu.

  Port ładowania USB-C – Naładuj PIĘĆ z dowolnego źródła USB-C bez zastrzeżonych zapasowych baterii lub ładowarek.

  Wytrzymały i niezawodny – FIVE został zaprojektowany tak, aby działał jak koń pociągowy. Zoptymalizowane chłodzenie i elektronika pozwalają fotografom fotografom fotografować z pełną mocą co 1,6 sekundy bez mrugnięcia okiem.

  Elinchrom Modifier Mount – Natywnie kompatybilny z akcesoriami Elinchrom. Dodatkowo wygodny uchwyt sprawia, że regulacja oświetlenia jest bezproblemowa.

  Lampa modelująca LED Bicolor 26W – regulowana temperatura barwowa od 2700K do 6500K i moc wyjściowa 4000 lumenów z CRI 95.

  Synchronizuj do 1/8000s z HSS – Zamrozić ruch, obezwładnić światło otoczenia i przyciemnić tła.

  TTL z blokadą ręczną – Umożliwia szybkie przejście z TTL na Ręczne bez utraty ustawień ekspozycji.

  Inteligentne Pro-Active Cooling – FIVE uczy się Twojego stylu fotografowania i dostosowuje wokół niego swój cykl chłodzenia.

  Wbudowany Bluetooth – Dostosuj ustawienia i sterowanie za pomocą aplikacji Elinchrom Studio bez potrzeby korzystania z mostka Elinchrom.

  - Advertisement -

  Latest articles

  Related articles