More

  Aparat Samsunga Galaxy S24 Ultra lepszy niż w iPhone 15.

  - Advertisement -

  Aparat Samsunga Galaxy S24 Ultra ma zostać wyposażony w obiektyw z 50MP oraz 3-krotnym zoomem, co stanowiłoby ogromną zaletą według najnowszych plotek.

  Premiera Samsunga Galaxy S24 Ultra, spodziewana na początek 2024 roku, przypisuje mu aparat telefotograficzny o rozdzielczości 50MP i 3-krotnym zbliżeniu, zgodnie z doniesieniem często trafnego źródła.

  - Advertisement -

  Jeżeli to prawda, oznaczałoby to ogromny skok jakościowy w porównaniu do obecnej kamery w Samsungu Galaxy S23 Ultra, gdzie mamy do czynienia z aparatem 10MP i 3-krotnym zbliżeniem – i mogłoby to wyprzedzić nadchodzącego iPhone’a 15, pozostawiając Apple w pozycji technologicznego ścigania.

  Przy obecnych telefonach komórkowych z aparatami wydaje się, że niemal nie ma ograniczeń. Wraz z każdą nową wersją obserwujemy wyższą rozdzielczość sensorów, bardziej rozbudowane możliwości zbliżania, zaawansowane obiektywy oraz mocniejsze procesory, które łącznie znacznie podnoszą jakość obrazu. Spodziewa się, że Samsung Galaxy S24 Ultra będzie wyposażony w ten sam aparat główny o rozdzielczości 200MP, co jego poprzednik, a także zadziwiający obiektyw peryskopowy z 10-krotnym zbliżeniem.

  Choć to dopiero wczesne fazy rozwoju oraz informacje nie powiedzie przez producenta. Sam telefon prawdopodobnie będzie wyglądał podobnie w kwestii designu, ale inne możliwe udoskonalenia to lepszy układ chipu, większa bateria (być może o pojemności 5500mAh), ekran o wyższej rozdzielczości, a nawet szybsze ładowanie.

  - Advertisement -

  Latest articles

  Related articles