Zwycięzcy Wielkiego Konkursu Fotograficznego National Geographic Polska

0
549

Znamy zwycięzców Wielkiego Konkursu Fotograficznego National Geographic Polska! Nagroda została przyznana w kategoriach: fotoreportaż, ludzie, zwierzęta, krajobraz, XPERIA Street Photo, XPERIA Art Movie. Jury przyznało też jedno wyróżnienie specjalne i – oczywiście Grand Prix.

Jedenasty Wielki Konkurs Fotograficzny magazynu National Geographic Polska za nami! W tym roku jury główną nagrodę, czyli Grand Prix przyznało Monice Strzeleckiej za fotoreportaż 3. Wszyscy laureaci swoje nagrody odebrali podczas wielkiej gali WKF.

Jury – pod przewodnictwem Tomasza Tomaszewskiego – w składzie: Marek Arcimowicz, Wojciech Franus, Paweł Młodkowski, Martyna Wojciechowska, jak co roku nie miało łatwego zadania.

“Początki obrad nie były łatwe, ale bez lekkich zgrzytów i gorących dyskusji pomiędzy jurorami, nie udałoby się nam wybrać tak wspaniałych i ciekawych prac. To jest niesamowite, że po 11 edycjach, a jest to cała dekada, ludzie zgłaszają się, wysyłając dziesiątki tysięcy zdjęć, a my cały czas znajdujemy kolejne talenty!” – mówi redaktor naczelna National Geographic Polska, Martyna Wojciechowska.

Pełną galerię zwycięskich prac będzie można obejrzeć w październikowym wydaniu National Geographic Polska oraz na stronie internetowej national-geographic.pl. Z kolei już 10 października rusza objazdowa wystawa pokonkursowa, która będzie prezentowana w galeriach handlowych pięciu polskich miast: Krakowa, Warszawy, Gdańska, Poznania i Kielc.

Więcej informacji znajdziecie na stronie  National Geographic.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Naciśnij enter po napisaniu czegoś
Imię FOTOMARIAN jest już zajęte spróbuj wpisać coś oryginalnego lub podaj sowoje imię