Warsztaty z Marcinem Dobasem w Karkonoszach

0
360

Zapraszamy na warsztaty fotograficzne z Marcinem Dobasem w dniach 21-23 sierpnia – Hala Szrenicka, Karkonosze.

Warsztaty ukierunkowane są na fotografię podróżniczą, krajobrazową czy szeroko pojętą fotografię plenerową. Dowiesz się między innymi jak przygotować się do wyjazdu na, którym chcesz robić zdjęcia. Na co zwrócić uwagę przed wyjazdem, w jego trakcie jak i po powrocie tak by uzyskać jak najlepsze efekty pracy. Podpowiedzą co zabrać i jakie akcesoria przydatne są fotografowi w podróży.

Tematyka warsztatów wybiega jednak daleko poza tematy ściśle związane z fotografią podróżniczą. Postarają się przekazać Ci kompleksową wiedzę o: filtrach, lampach błyskowych, kalibracji monitora czy post-processingu. To spora dawka praktycznych umiejętności możliwych do wykorzystania choćby przez fotografów przyrodniczych, ślubnych czy sportowych. Nie ma znaczenia czy używasz lampy błyskowej by doświetlić fokę czy człowieka. Podobnie wiedza o kalibracji monitorów i post-porcessingu przydatna jest każdemu fotografowi.

Zajęcia składać się będą z części teoretycznej i praktycznej, kiedy to w terenie, pod okiem prowadzącego będzie można przetestować zdobytą wcześniej wiedzę.

Do współpracy zaproszono specjalistów w poszczególnych dziedzinach oraz firmy, które udostępnią uczestnikom warsztatów sprzęt fotograficzny do testów. Zajęcia prowadzić będzie Marcin Dobas.

Warsztaty to propozycja dla ludzi kochających fotografię, niewyobrażających sobie podróży bez aparatu – niezależnie od ich wieku oraz marki i modelu posiadanego sprzętu.

Więcej informacji na http://wyprawyfoto.com.pl