Warsztaty postprodukcji fotograficznej

0
451

Na początku grudnia tego roku w krakowskim studio House of Retouching odbędą się warsztaty postprodukcji fotograficznej. Uczestnicy będą mogli skorzystać z wiedzy cenionych na świecie specjalistów obróbki zdjęć – Krzysztofa Gadomskiego i Tomasza Kozakiewicza. House of Retouching jest odpowiedzialne za finalny wygląd zdjęć brytyjskiej rodziny królewskiej, sesji gwiazd i najważniejszych modowych kolekcji.

PROFI POST PHOTO to cykl warsztatów postprodukcji fotograficznej prowadzonych przez Krzysztofa Gadomskiego i Tomasza Kozakiewicza, którzy podzielą się własnym doświadczeniem z obróbki najbardziej zaawansowanych i prestiżowych zleceń. Szkolenia odbywają się w kameralnej atmosferze studia, które pozwala na komfortową pracę sześciu uczestników warsztatów przy wsparciu dwóch prowadzących je osób. Bezpośrednia praca z prowadzącymi pozwoli na dokładne omówienie poszczególnych tematów oraz dostosowywanie zagadnień do poziomu umiejętności, zainteresowań oraz realnych potrzeb uczestników.

[vc_images_carousel images=”2492,2493,2494,2495″ img_size=”450×600″ onclick=”link_no” autoplay=”yes” wrap=”yes”]

Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję poznać metodologię, sekrety i “know-how” House of Retouching korzystając ze skalibrowanych stacji graficznych Mac Os X, monitorów Eizo, tabletów Wacom. Do pracy wykorzystywane będą profesjonalne zdjęcia, którymi dysponuje studio.

Tematy i terminy warsztatów:

  • CaptureOne 8 – potężne i wszechstronne narzędzie “od a do z” (02.12.2015 rok)
  • Pełen proces postprodukcji fotograficznej (03.12.2015 rok)
  • Montaże – komponowanie wielu zdjęć w jeden obraz (04.12.2015 rok)

Warsztaty PROFI POST PHOTO odbędą się w Krakowie (ulica Grabowskiego 8/6). Liczba miejsc jest ograniczona. Więcej informacji znajdziecie na stronie HouseOfRetouching.