No menu items!
More

  Targi Press Photo Expo 2016

  - Advertisement -

  W najbliższy poniedziałek, 11 stycznia 2016 roku na warszawskim Torwarze odbędą się targi Press Photo Expo 2016. Będzie to okazja do zapoznania się z najnowszym sprzętem producentów oraz wzięcia udziału w ciekawych wykładach.

  Targi Press Photo Expo 2016 będą okazją do spotkania się z producentami i dystrybutorami sprzętu oraz oprogramowania fotograficznego.Targi będą też świetną okazją do zapoznania się z najnowszymi produktami i rozwiązaniami dostępnymi na rynku. Swoje stoiska na targach wystawią producenci, z których urządzeń korzystamy na co dzień w naszej pracy zawodowej. Podczas tegorocznej edycji wystawią się między innymi: Canon, Nikon, Sony, Think Tank Photo, Blackrapid, Lexar, Eizo, X-rite, DJI, Sigma oraz Marumi. Coś dla siebie znajdą też fani publikacji fotograficznych i wystawcy.

  Wydarzenie będzie też okazją to wzięcia udziału w ciekawych spotkaniach i warsztatach. W oddzielnych salach konferencyjnych odbędą się prezentacje producentów i liczne wykłady poświęcone między innymi prawnym aspektom pracy fotografów. Między innymi będą to warsztaty wideoreportażu z Filipem Kovcinem i Robertem Woźniakiem oraz zajęcia z fotografii kulinarnej, organizowane przez magazyn Kukbuk. Program wykładów obejmuje też zagadnienia z fotografii lotnicznej, prawa autorskiego i kalibracji sprzętu. Z kolei o realizacji projektów długoterminowych opowie Tomasz Tomaszewki. Imprezę zwieńczy spotkanie z Ferdinandem Ostropem, szefem działu fotoedycji agencji Associated Press, poświęcone organizacji pracy fotografa.

  Targi odbędą się w poniedziałek 11 stycznia 2015 roku, w Hali Torwar, przy ul. Łazienkowskiej 6a w Warszawie. Wstęp na targi jest wolny, obowiązuje jednak rejestracja on-line. Za pomocą formularza można też zapisać się do udziału w warsztatach.

  Więcej informacji znajdziecie na stronie pressphotoexpo.com.

  - Advertisement -

  Latest articles

  Related articles