Removu M1 – wodoodporny, bezprzewodowy mikrofon do GoPro

0
465

Kamery sportowe marki GoPro są obecnie najpopularniejszymi tego typu urządzeniami na rynku. Problemem przy nagrywaniu filmów bywa jednak jakość dźwięku. Z rozwiązaniem przychodzi firma Removu. Bezprzewowody mikrofon M1 jest wodoodporny i oferować ma krystalicznie czysty dźwięk.

Removu M1 to pierwszy, wodoodporny i bezprzewodowy mikrofon dla GoPro. Użyta w mikrofonie technologia Bluetooth 4.0 umożliwia przesyłanie dźwięku do odbiornika Removu A1, bez zniekształceń i opóźnień, nawet na odległość 40 metrów. Odbiornik A1 montowany jest na plecach kamery GoPro. Dzięki swej zwartej konstrukcji umożliwia zamknięcie go w oryginalnej obudowie wodoszczelnej GoPro (używając powiększonej klapki Backdoor).

[vc_images_carousel images=”2582,2583,2584,2585″ img_size=”large”]

Do mikrofonu dołączona jest dedykowana wodoszczelna obudowa, wyposażona w specjalne, czułe membrany, przepuszczające dźwięk. Obrotowy klips pozwala na wygodny montaż mikrofonu na dowolnej części garderoby, a specjalny adapter umożliwi na podpięcie urządzenia do dowolnych mocowań z oferty GoPro. W zestawie znajduje się również osłona przeciwwietrzna wykonana z gąbki.

[vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=dxQdDMDIPjg”]

Zestaw Removu A1+M1 jest kompatybilny z kamerami GoPro HERO3, HERO3+, HERO4. W polskiej sieci sprzedaży pojawi się w listopadzie w cenie 379 zł brutto. Więcej informacji znajdziecie na stronie removu.com.pl.