Nowe tablety Wacom Intuos

Wacom zaprezentował nową generację tabletów piórkowych Intuos

0
476

Wacom zaprezentował nową generację tabletów piórkowych Intuos.

Nowa gama Intuosów Pen & Touch składa się z czterech modeli: Intuos Art, Intuos Comic, Intuos Photo oraz Intuos Draw (obsługiwany jedynie piórkiem).

Do każdego z modeli dołączone jest oprogramowanie, a także oferta kursów szkoleniowych i wsparcie techniczne. Nowe tablety będą dostępne w dwóch rozmiarach (małym i średnim), w różnych wersjach kolorystycznych (białej, niebieskiej i czarnej), a także będą się różnić sposobem obsługi – albo jedynie za pomocą piórka albo za pomocą piórka i dotyku. Zestaw do komunikacji bezprzewodowej będzie dostępny jako opcjonalne akcesorium.

[vc_images_carousel images=”341,342,343,344,345″ onclick=”link_image” custom_links_target=”_self” mode=”horizontal” speed=”5000″ slides_per_view=”1″ autoplay=”yes” wrap=”yes” img_size=”700×400″]

Wiele funkcji nowych urządzeń jest dobrze znanych z poprzednich serii Intuos. To piórko rozpoznające 1024 stopni nacisku, które pozwala na umieszczenie większej liczby detali na zdjęciach i rysunkach, technologia “multi-touch”, dzięki której użytkownicy mogą przybliżać i obracać swoje prace za pomocą naturalnych gestów dłoni, a także cztery konfigurowalne przyciski ExpressKeys. Ergonomiczny design tabletu gwarantuje, że nawet długa praca fotografów i grafików będzie wygodna.

ŹRÓDŁOWACOM