Nowa kolekcja toreb Street od Manfrotto

0
400

Firma Manfrotto zaprezentowała swoją najnowszą serię toreb miejskich. Kolekcja o nazwie Street jest kierowana do entuzjastów i hobbystów fotografii. Linia składa się z czterech modeli, których design jest inspirowany urbanistycznym krajobrazem.

Linia o nazwie Street składa się z czterech modeli: jednego plecaka, dwóch toreb oraz pokrowca. Każdy z nich posiada unikalny system ochrony Manfrotto Protection System, który ma zapewniać bezpieczeństwo przenoszonego sprzętu fotograficznego. Wewnętrzne kieszenie i podszewka wykonane są z materiałów we wzór kamuflażu, zewnętrzne poszycie to kompozycja różnych tkanin i wzorów.

Model Street Medium Backpack to plecak fotograficzny przeznaczony do codziennego użytku. Wewnętrzny wkład, wyposażony w przegrody, pomieści i odpowiednio zabezpieczy aparat i obiektywy. Dodatkowo w plecaku możemy umieścić rzeczy osobiste według preferencji użytkownika. W plecaku znajduje się miejsce na 15 calowego laptopa oraz wiele kieszeni zamykanych na zamek na portfel, smartfon, dyski przenośnie, klucze i inne akcesoria. Dodatkowo do plecaka możemy przymocować statyw, i w razie konieczności plecak możemy transportować na dedykowanym wózku.

[vc_images_carousel images=”1421,1422,1420″ img_size=”498×600″]

Z kolei torba miejska Street Messenger została wyposażona w kieszeń na 13-calowego laptopa. Podobnie jak plecak posiada wyjmowany wkład z odpinanymi przegródkami. Po jego wyciągnięciu model Street Messenger może służyć, jako zwykła torba z przeznaczeniem do codziennego użytku. Do jej wnętrza spakujemy lustrzankę z zamocowanym obiektywem, dodatkowe szkło oraz – dzięki zapinanym kieszeniom – drobne akcesoria i przedmioty osobiste.

[vc_images_carousel images=”1423,1424,638″ img_size=”600×451″]

Torba na ramię Street Shoulder Bag wyposażona jest w wygodny i regulowany pasek, który w razie konieczności możemy odpiąć. Torba ma łatwy dostęp do aparatu, kiedy jesteśmy w biegu. Pomieści średniej wielkości lustrzankę cyfrową DSLR wraz z obiektywem standardowym i dodatkowym zoomem.

[vc_images_carousel images=”640,1426,1427″ img_size=”574×600″]

Natomiast model Street Holster to średniej wielkości kabura do wnętrza, której załadujemy małą lustrzankę z zoomem oraz drobne akcesoria. Podobnie jak torba na ramię, pokrowiec posiada regulowany i odpinany pasek na ramię oraz uchwyt przeznaczony do wygodnego transportu.

[vc_images_carousel images=”643,645,1428″ img_size=”541×600″]

Nowa kolekcja Street jest już dostępna w sprzedaży. Więcej informacji o nowej linii możecie dowiedzieć się na stronie www.manfrotto.com.