Kurs fotografii National Geographic na telefon

Fotoporady National Geographic to mobilny poradnik fotograficzny dostępny na Androida.

0
517

“Fotoporady National Geographic” to mobilny poradnik fotograficzny dostępny na telefony z systemem Android. Kurs prowadzi dyrektor artystyczny miesięcznika “National Geographic Polska” Wojciech Franus.

Aplikację warto ściągnąć, bo w kilku żołnierskich słowach informuje potencjalnych fotografów, co zrobić, by nauczyć się obsługiwać aparat fotograficzny. Pozwoli to rozwijać swoje talenty twórcze i artystyczne – mówi dyrektor artystyczny “National Geographic Polska”. I dodaje: – Powtarzam to na wszystkich szkoleniach, ale warto to jeszcze raz podkreślić: aparat fotograficzny jest tylko narzędziem. Ale tak jak Michał Anioł nie wyrzeźbiłby Dawida bez znajomości obsługi dłuta, tak fotograf nie zrobi zdjęcia, jeśli nie będzie posiadał podstawowych informacji o sprzęcie.

Każda lekcja zawarta w aplikacji zakończona jest quizem, którego pomyślne ukończenie pozwala przejść do kolejnego etapu mobilnego kursu fotografii. Aplikacja “Fotoporady National Geographic” sprzężona jest z Facebookiem i pozwala na bieżące dzielenie się swoimi wynikami ze znajomymi.

Kurs fotografii National Geographic na telefon dostępna jest w sklepie Google Play oraz w Galaxy Apps. Powstała przy współpracy z firmą Samsung.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Naciśnij enter po napisaniu czegoś
Imię FOTOMARIAN jest już zajęte spróbuj wpisać coś oryginalnego lub podaj sowoje imię