No menu items!
More

  Konkurs fotograficzny Świeć się z Energą

  - Advertisement -

  Już po raz siódmy „Świeć się z Energą” zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym wszystkich miłośników świąt i fotografii. Czekamy na zdjęcia oddające bożonarodzeniową, pełną iluminacji atmosferę domu, ulicy, rynku, ogrodu, czy kreatywne wariacje na temat światła. Na autorów czekają wartościowe nagrody.

  Konkurs Fotograficzny rozegrany zostanie w dwóch turach – regionalnej i ogólnopolskiej. Na zwycięzców wyłonionych przez internautów oraz jury pod przewodnictwem Lidii Popiel czekają wyjątkowe nagrody o łącznej wartości 50 tys. zł.

  Wysyłajcie zdjęcia i głosujcie, podzielcie się z nami pozytywną świąteczną energią!

  Powodzenia!

  Zasady

  W VII odsłonie „Świeć się z Energą” partnerem konkursu ponownie został wydawca medialny dzienników lokalnych – Polska Press Grupa, na którego serwisach www można zgłaszać zdjęcia oraz oddawać głosy (internetowo oraz przez SMS).

  Etap regionalny

  Do konkursu na stronach internetowych dzienników regionalnych każdy może zgłosić 8 swoich zdjęć, stanowiących pojedyncze zdjęcia lub pracę (autor ma możliwość oznaczenia w opisie kilku zdjęć jako jedną pracę, stanowiąca tematyczny zestaw). Na tak powstałą galerię zdjęć danego autora, głosować może każdy. O zwycięstwie danego albumu ze świetlnymi fotografiami decyduje ilość głosów oddanych przez internautów i czytelników dzienników regionalnych. Jury konkursu z zwycięskiego albumu wybierz najlepszą pracę, którą z danego województwa zakwalifikuje się do następnego etapu. W każdym regionie, spośród wszystkich fotografii zgłoszonych do udziału w konkursie, Jury dokona wyboru dodatkowych dziewięciu zdjęć, które zostaną zakwalifikowane do drugiego ogólnopolskiego etapu  fotograficznej zabawy.

  Etap ogólnopolski

  W rywalizacji ogólnopolskiej wezmą udział prace dziesięciu różnych autorów z każdego województwa. W sumie wybierać będzie można spośród zdjęć 160 fotografów.

  HARMONOGRAM

  Etap regionalny

  • Start zgłaszania zdjęć do konkursu 4 grudnia
  • Start głosowania 11 grudnia
  • Koniec przyjmowania zgłoszeń 6 stycznia
  • Koniec głosowania 11 stycznia

  Etap ogólnopolski

  • Start głosowania 15 stycznia
  • Koniec głosowania 25 stycznia
  • Ogłoszenie wyników 26 stycznia

  Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

  - Advertisement -

  Latest articles

  Related articles