Konkurs fotograficzny PZU Run Photo

0
495

Miesięcznik „Press” po raz pierwszy organizuje konkurs fotograficzny PZU Run Photo, w którym oceniane będą zdjęcia tematycznie związane z bieganiem. W konkursie oceniane będą prace zawodowych fotografów, jak i amatorów – z wielkich i małych biegów.

W pierwszej edycji PZU Run Photo oceniane będą zdjęcia wykonane w okresie od 1 kwietnia 2015 roku do 30 października 2015 roku. Ich tematyka musi być związana z bieganiem. Nie ma znaczenia czy prace będą pokazywać biegających amatorów, czy profesjonalistów. Mogą przedstawiać ujęcia z największych biegów ulicznych począwszy od PZU Maratonu Warszawskiego, poprzez maratony i półmaratony organizowane w miastach, po małe imprezy biegowe organizowane na leśnych dukatach i górskich ścieżkach.

Prace na konkurs przyjmuje redakcja miesięcznika „Press” do 30 października 2015 roku. Mogą je przysyłać wyłącznie autorzy zdjęć. Maksymalnie do konkursu można zgłosić pięć pojedynczych fotografii jednego autora. Autorzy trzech najlepszych zdjęć otrzymają nagrody pieniężne (odpowiednio do zajętych miejsc w konkursie: 5, 3 i 2 tys. zł) ufundowane przez sponsora tytularnego konkursu, którym jest PZU.
Prace oceniać będzie jury, w którego składzie znajdą się m.in. laureaci Grand Press Photo, przedstawiciel organizatora konkursu jak również sponsora tytularnego. Skład jury ogłoszony zostanie pod koniec września br.
Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi w listopadzie br.

Formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie organizatora.