Kompaktowy namiot bezcieniowy Foldio2

0
454

Firma Photojojo, dzięki skutecznej kampanii w serwisie Kikstarter, zaprezentowała drugą osłonę przenośnego namiotu bezcieniowego. Model Foldio2, podobnie jak jego mniejszy brat, został wyposażony w oświetlenie LED i może być wykorzystywany w domowym zaciszu, jako platforma do wykonywania szybkich zdjęć produktowych.

Foldio2 to kolejna propozycja kompaktowych namiotów bezcieniowych produkowanych przez firmę Photojojo. Nowy model jest większy od swojego starszego brata – teraz każda ze ścianek ma długość 38 cm. Druga generacja Foldio usprawniony system oświetleniowy. Namiot został wyposażony w dodatkowy rząd lamp LED z możliwością regulacji mocy i podłączenia do kontaktu. Dzięki tej ostatniej opcji nie będziemy musieli korzystać z baterii, tak jak odbywało się to w przypadku starszego modelu.

[vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=YwkWJ38sDZ8″]

Dzięki możliwości szybkiego złożenia, wbudowanego światła oraz możliwości zmiany tła, Foldio2 może okazać się ciekawą propozycją dla osób, które nie chcą inwestować dużo pieniędzy w bardziej zaawansowane namioty bezcieniowe, a wciąż chcą mieć możliwość wykonywania estetycznie wyglądających zdjęć produktowych.

[vc_images_carousel images=”2524,2525,2526,2527″ img_size=”600×400″ autoplay=”yes” wrap=”yes”]

Kompaktowy namiot bezcieniowy firmy Photojojo Foldio2 kosztuje 75 dolarów. Więcej informacji na stronie photojojo.com.