Kompaktowy namiot bezcieniowy Foldio2

0
374

Firma Photojojo, dzięki skutecznej kampanii w serwisie Kikstarter, zaprezentowała drugą osłonę przenośnego namiotu bezcieniowego. Model Foldio2, podobnie jak jego mniejszy brat, został wyposażony w oświetlenie LED i może być wykorzystywany w domowym zaciszu, jako platforma do wykonywania szybkich zdjęć produktowych.

Foldio2 to kolejna propozycja kompaktowych namiotów bezcieniowych produkowanych przez firmę Photojojo. Nowy model jest większy od swojego starszego brata – teraz każda ze ścianek ma długość 38 cm. Druga generacja Foldio usprawniony system oświetleniowy. Namiot został wyposażony w dodatkowy rząd lamp LED z możliwością regulacji mocy i podłączenia do kontaktu. Dzięki tej ostatniej opcji nie będziemy musieli korzystać z baterii, tak jak odbywało się to w przypadku starszego modelu.

[vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=YwkWJ38sDZ8″]

Dzięki możliwości szybkiego złożenia, wbudowanego światła oraz możliwości zmiany tła, Foldio2 może okazać się ciekawą propozycją dla osób, które nie chcą inwestować dużo pieniędzy w bardziej zaawansowane namioty bezcieniowe, a wciąż chcą mieć możliwość wykonywania estetycznie wyglądających zdjęć produktowych.

[vc_images_carousel images=”2524,2525,2526,2527″ img_size=”600×400″ autoplay=”yes” wrap=”yes”]

Kompaktowy namiot bezcieniowy firmy Photojojo Foldio2 kosztuje 75 dolarów. Więcej informacji na stronie photojojo.com.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Naciśnij enter po napisaniu czegoś
Imię FOTOMARIAN jest już zajęte spróbuj wpisać coś oryginalnego lub podaj sowoje imię