Kompaktowa głowica błyskowa Elinchrom Quadra HS

0
561

Quadra HS to wydajna, miniaturowa głowica błyskowa o mocy 424 WS, kompatybilna z generatorami ELB 400 i Quadra. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie nie jest możliwe stosowanie pełnowymiarowych lamp, a dodatkowo współpracuje z krótkimi czasami migawki.

Nowa kompaktowa głowica Elinchrom Quadra HS oferuje błysk o maksymalnej mocy 424 WS, i światło modelujące LED o sile 50-watowej żarówki. Dzięki niewielkiej wadze (0,28 kg) i miniaturowych rozmiarach 8 x 7,5 cm, doskonale sprawdzi się w warunkach, w których nie jest możliwe zastosowanie pełnowymiarowych lamp studyjnych, na przykład w trudno dostępnych lokacjach w plenerze. Głowica jest kompatybilna z mobilnymi generatorami ELB 400 oraz wcześniejszymi konstrukcjami z rodziny Quadra, a dzięki funkcji Hi-Sync, umożliwia współpracę z krótkimi czasami otwarcia migawki.

Do głowicy, poprzez dołączany do zestawu adapter możemy podpiąć pełno gamę modyfikatorów z oferty producenta. W zestawie znajdziemy też reflektor o przekątnej 13,5 cm, osłonę zabezpieczającą i przewód zasilający o długości 2,5 m. Głowice objęte są 2-letnią gwarancją, a do sprzedaży trafią w listopadzie, w cenie 1443 zł brutto.

Więcej przeczytacie na stronie elinchrom.com