Kobiety Bonda w polskim studiu House of Retouching

0
447

Było o nich głośno przy okazji sesji brytyjskiej rodziny królewskiej, ale warto stale podglądać, co robią. Krzysztof Gadomski i Tomasz Kozakiewicz, tworzący krakowskie studio House of Retouching, obsługują nie tylko rodzinę królewską, ale również ekipę Agenta 007.

„Byliśmy bardzo podekscytowani, kiedy poproszono nas o post produkcję tej sesji. Kobiety Bonda, piękne i eleganckie: Naomie Harris, Lea Seydoux i Monica Bellucci zostały sfotografowane przez Jasona Bella kilka miesięcy temu. Od tego czasu czekaliśmy niecierpliwie, by móc pokazać te zdjęcia. Nareszcie możemy!” – mówią twórcy House of Retouching.

To kolejne zlecenie, które potwierdza światowy poziom krakowskich post producentów. House of Retouching ma na swoim koncie szereg prestiżowych realizacji. Kobiety Bonda są ich doskonałym uzupełnieniem. Nie sposób nie zachwycić się tą sesją, ale na taki efekt złożyło się szereg elementów. House of Retouching postawiło finalną kropkę.

Co ciekawe, polska ekipa od zadań specjalnych nie ukrywa swoich metod pracy. Pomiędzy realizacją kolejnych wymagających zleceń, studio organizuje szkolenia, a Krzysztof i Tomasz dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Najbliższe warsztaty już w grudniu, ale o miejsca trzeba będzie zawalczyć, co wcale nie dziwi.

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.houseofretouching.com