More

  Godox zaprezentował nową okrągłą głowicę dla lamp modułowych TTL Quadralite / EVOLV 200 / AD200

  - Advertisement -

   

  EVOLV_Round_Head_11bFirma Godox / Flashpoint  zaprezentowała okrągłą głowicę dla bezprzewodowych lamp modułowych TTL EVOLV 200 / Godox AD200 / Quadralite.

  - Advertisement -

  Nowa okrągła głowa może być inspirowana przez Profoto A1. Używanie lampy błyskowej w trybie poza kamerą sprawia, że okrągła głowica daje o wiele przyjemniejszy okrągły wzór błysku w porównaniu z klasycznym wzorem prostokątnym.

  Okrągła głowica posiada również magnetyczne mocowanie akcesoriów: żele, siatkę, snoot, dyfuzor z kopułą i bounce card etc, wszystko do szybkiego zamontowania i ułożenia jeden na drugim w razie potrzeby.

  EVOLV_Round_Head_1d

  EVOLV_Round_Head_8b

  - Advertisement -

  CENA I DOSTĘPNOŚĆ

  Okrągła głowica do lamp błyskowych EVOLV 200 / Godox AD200 / Quadralite Reporter na zagranicznych rynkach będzie dostępna już od sierpnia br.. Miejmy nadzieję, że Polski dustrybutor quadralite.pl już wkrótce doda do swojej oferty ten oto nowy produkt.

  Śledź nasz post lub pisz w komentarzach czy jesteś zainteresowany takim modułem, a będziesz jako pierwszy poinformowany o dostępności oraz cenie tego produktu na polskim rynku.

   

  - Advertisement -

  Latest articles

  Related articles