Drukarka Epson PictureMate PM400 Personal Photo Lab

0
648

Firma Epson zaprezentowała bezprzewodową drukarkę fotograficzną PictureMate PM-400 Personal Photo Lab. Umożliwia ona intuicyjną edycję zdjęć oraz natychmiastowy wydruk fotografii z urządzeń mobilnych.

PictureMate PM-400 Personal Photo Lab to nowy produkt firmy Epson, który został został wyposażony w 2,7-calowy ekran LCD oraz intuicyjny i łatwy w użyciu przycisk konfiguracji i nawigacji. Dzięki temu bez konieczności włączania komputera będziemy w stanie przygotować zdjęcie do druku. Epson PictureMate PM-400 Personal Photo Lab oferuje podstawowe narzędzia potrzebne do szybkiej postprodukcji zdjęć: autokorektę ekspozycji, usunięcie czerwonych oczu, dodawanie ramki, drukowanie bez marginesów, jak również możliwość wydruku nasyconych barw, a także zdjęć czarno-białych lub sepii.

Epson PictureMate PM-400 Personal Photo Lab drukuje zdjęcia w formacie 10 x 15 cm i 12 x 17 cm, które są odporne na zabrudzenia, porysowanie czy też zachlapania. Ponadto, jak twierdzi producent, mogą przetrwać nawet dwieście lat bez utraty na jakości. Co więcej drukarka została wyposażona w moduł Wi-Fi, dzięki czemu bez konieczności podłączania jakichkolwiek kabli będziemy w stanie połączyć się z urządzeniami mobilnymi i szybko przesłać zdjęcia przeznaczone do wydruku.

[vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=qpzUlhbZpb0″]

Więcej informacji na stronie producenta.