Bezpłatne warsztaty X-Rite

0
454

X-Rite Photo, w ramach europejskiej akcji, zaprasza na cykl spotkań z ekspertami od kalibracji, które odbędą się w listopadzie 2015 roku w trzech miastach Polski. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Festiwal Kolorów organizowany przez firmę X-Rite Photo to cykle spotkań realizowane w ramach europejskiej akcji. W czasie bezpłatnych warsztatów będzie można porozmawiać z ekspertami w dziedzinie kalibracji i cyfrowego obrazowania, a także przetestować swój sprzęt pod kątem zgodności kolorystycznej. ”Podczas spotkania możemy bezpłatnie skalibrować Twój laptop, otrzymasz porady odnośnie zarządzania barwą oraz bezcenne wskazówki w kwestii doboru sprzętu włączając skanery, monitory i urządzenia drukujące. – czytamy na stronie wydarzenia.

Co więcej, osoby obecne na warsztatach mogą liczyć także na specjalne, niedostępne nigdzie indziej, promocje cenowe produktów X-Rite. Ponadto, wśród uczestników każdego z trzech spotkań zostaną rozlosowane nagrody w postaci wzorca X-Rite ColorChecker Passport.

Festiwal Kolorów odbędzie się w:

  • Gdańsku – Piątek, 13 listopada 2015 w godzinach 10:00 – 18:00, ulica Kartuska 149 – zakończone
  • Krakowie – Środa, 18 listopada 2015 w godzinach 10:00 – 18:00, ulica Studencka 6
  • Warszawie – Wtorek, 24 listopada 2015 w godzinach 9:00 – 17:00 ulica Bitwy Warszawskiej 1920 r. 7A

Więcej informacji o warsztatach oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie organizatora. Liczba miejsc jest ograniczona.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.