No menu items!
More

  BEiKS MEDIA SHOW pokazy sprzętu film-video-foto

  - Advertisement -

  Firma Beiks ma zaszczyt zaprosić do udziału w unikalnym projekcie BEIKS MEDIA SHOW. Będzie to jedyna tego rodzaju impreza organizowana w Polsce, która odbywać się będzie w Warszawie w dniach 17-18 października. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

  Celem tej imprezy jest chęć zainteresowania i przedstawienia wszystkim zaproszonym gościom innowacyjnych i inspirujących trendów i rozwiązań z branży film-foto-video. Swoje najnowsze produkty i rozwiązania techniczne prezentować będą firmy z kraju i zagranicy.

  Na BEiKS MEDIA SHOW będzie można zobaczyć najnowsze kamery video, aparaty, miksery, statywy, drony, sprzęt do emisji/produkcji TV, oświetlenie, obiektywy oraz akcesoria foto-video znanych i uznanych firm, takich jak Sony Pro (HXR-NX5R, Mikser MCX-500), Canon (C700 , aparat EOS 5D IV, obiektyw CN-E18-80), Sony Amatorski (obiektyw SELP 18-110), Panasonic Pro (AG-UX180, AG-UX90, AG-AC30) i Panasonic Amatorski (kamery HC-X1, aparat FZ2000) FujiFilm – aparat XT-2 Ricoch/Pentax – aparat K1, kamera 360 stopni THETA S.

  Zapraszamy na seminaria i warsztaty prowadzone m.in. przez mec. Dawida Fajdeka, Leszka Boguszewskiego, Wiesława Kulczyka, Konrada Aksinowicza, Piotra Lenarta,Wojciech Dalętka, Jarosława Barzana (PSM), Juliusza Marka, Marcina Dobasa oraz Amadeusza Andrzejewskiego. Na BEIKS MEDIA SHOW zapraszamy wszystkich, którzy profesjonalnie zajmują się filmowaniem i fotografią: operatorów, kierowników produkcji, kolorystów, dźwiękowców, filmowców i fotoreporterów ślubnych, reporterów, przedstawicieli domów mediowych i produkcyjnych, agencji reklamowych, studentów, przedstawicieli służb mundurowych.

  • Spotykamy się w Centrum Kongresowym Gromada w Warszawie 17-18.10.2016 roku.
  • Godziny otwarcia: 17 października od 11:00 do 20:00; 18 października od 10:00 do 19:00.
  • Wstęp wolny, wystarczy jedynie się zarejestrować, zrób to już dziś!
  • Cena biletu bez rejestracji – 15 zł. Koszt parkingu wynosi 20 zł/dzień.

  Zapraszamy do rejestracji na stronie BEIKS.

  - Advertisement -

  Latest articles

  Related articles